KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12667518
nr 1266 7518
Jacques Brissaud
(1880-1960), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 23/50, ca 24x44 cm
Jacques Brissaud, fransk konstnär född 1880, död 1960 .
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:56:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Jacques Brissaud
Läs mer om Jacques Brissaud